Hizmetlerimiz
Hizmetlerimiz

Yaklaşık 35 yıldır yenilikleriyle bir çok sektörde adını duyurmuş Goo Smart firmamız, pandemi sonrası " Gayrimenkul " sektörüne olan ilginin artmasıyla ortaya çıkan yeni ihtiyaçları karşılama ve öngörülen sıkıntıların çözümü olma hisleriyle yola çıkmıştır.

Bizi Biz Yapan Başlıca Hizmetlerimiz;

 

Garanti Kira Hizmeti -

 • Gayrimenkul sahibini güvende tutan hizmetimiz ayni zamanda kiracıyı da finansal olarak destekleyip gayrimenkul sahibini ile kiraci arasında adeta bağ oluyor. Kiracısını ödeyemeyen kiraci o ay kirasını anlaşmali bankanın havuzundan ödüyor, hem kirasını aksatmıyor hem de ev sahibini mağdur etmiyor.

Findex Hizmetleri Entegrasyonu -

 • Gayrimenkul sahibini güvende tutan hizmetimiz ayni zamanda kiracıyı da finansal olarak destekleyip gayrimenkul sahibini ile kiraci arasında adeta bağ oluyor. Kiracısını ödeyemeyen kiraci o ay kirasını anlaşmali bankanın havuzundan ödüyor, hem kirasını aksatmıyor hem de ev sahibini mağdur etmiyor.
 • Türkiye'nin önde gelen dokuz baknasının ortaklığı ile kurulan Kredi Kart Bürosu A.Ş. tarafindan hayata geçirilen Findeks, bireylere ve reel sektöre yönelik olarak tasarlanmış finansal hizmet platformudur. Gayrimenkul alacaklara kredibilite raporu sunmakla beraber bayilere müşteri risk analizieri oluşturur.

Hukuk Hizmeti -

 • Tüm bayilerimizin, danışmanlarımızın, gayrimenkul sahiplerinin ve gayrimenkul müşterilerinin tüm hak ve sorumluluklan anlaşmalı olduğumuz hukuk bürosu tarafindan desteklenmektedir.
 • Gayrimenkul sahiplerinin ve kiracılarının tüm gayrimenkullerine ilişkin rizikolann tamamı anlaşmali olduğumuz sigorta şirketleri tarafindan güvence altina alınmaktadır.

Yatırım Danışmanlık Hizmeti -

 • Emlak ve diğer gayrimenkullerinin alım, kiralama ve satış işleri ile alakali yapılacak yatırımın ne gibi faydalar sağlayacağını öngörerek yatırımcılara önerilerde bulunan ve ortaya çıkabilecek her türlü riski en aza indirgemeye çalisan personellerimiz daima hizmetinizde olacaktır.

AL-ONAR-SAT Hizmeti -

 • Onarım yapıldıktan sonra yatırımcısına yüksek kârlar bırakabilecek gayrimenkullerin uzmanlanmız tarafından tespit edilip maliyet analizi ve kâr analizi yapıldıktan sonra ilgili yatırımcı ile beraber gayrimenkulün onarımı gerçekleştirilir. Gayrimenkul danışmanları vasıtastyla onarımı yapılan gayrimenkulün yüksek kâr ile satılması hedefienir.

Mimarlık ve Tadilat Hizmeti -

 • Gayrimenkulün tekrar dizayn edilmesi durumunda yüksek mimarlarımız; onarım yapılması durumunda ise gayrimenkulün tamir ve bakımı için deneyimli ustalar gayrimenkulün iyileştirilmesi ile vazifelidir.

Bina Yönetim ve Danışmanlık Hizmeti -

 • Talep edilmesi durumunda özellikle toplu konutlarda ihtiyaç duyulan bina yönetimi hizmeti GooSmart Gayrimenkul tarafindan saglanmaktadir.

“Kiranı Taksitlendir ” Hizmeti – 

 • ·         Özellikle pandemi salgını sonrası yaşanan ekonomik dalgalanma neticesinde kiracıların %75’i kiralarını ödeyebilmekte güçlük çekmektedir. Zor durumda kalan kiracı kira bedelini anlaşmalı banka vasıtasıyla taksitlendirerek kolayca ödemelerini yapabilir.

“ Görüntülü Sunum ” Hizmeti –

 •           Randevu alınarak tüm gayrimenkul detaylı olarak gezilebilir, gayrimenkul ile alakalı soru işaretleri giderilebilir. Online olarak tüm gayrimenkul gezilebilir.

Bina Yönetim ve Danışmanlık Hizmeti -

 • Websitesinde yer alan portföylerin ilanlan üzerinden fiyat teklifi alabilir veya ilanı açık artırmaya koyup maksimum fiyata alıcı bulmasını hedefleyebilirsiniz.


Hizmetlerimiz; yerinde ve zamanında ihtiyaçları doğrultusunda güncellenecek ve çeşitlendirilecektir.


Goo Smart Her Zaman Kazandırır.

Yatırım yapma, satın alma, satma ya da kiralama gibi konularda size yardımcı olarak doğru kararı vermenizi sağlıyoruz.Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Mesaj Gönder
Bilgilerinizi Bırakın, Sizi Arayalım


veya

08503085968